Dovanos per gimtadienius

Vaikų gimtadienių organizavimasVisų vaikų gimtadieniai jiems tampa vienais labiausiai įsiminusių gyvenimo įvykių. Taip pasakytų kiekvienas suaugęs, kuris prisimena būtent savo gimtadienius, o ne kokius nors kitus įvykius. Dabar jau suaugusi moteris, pati esanti vaikų mama, Lina pasakoja, kaip atrodydavo jos gimtadieniai.

11 gimtadienis

Lina sako, kad pats įspūdingiausias jos gimtadienis buvo 11 – asis. „Prisimenu daugybę detalių labai tiksliai. Tai tiesa, kad vaikų gimtadieniai padaro neišdildomą įspūdį. Man tai visada būdavo ir nuostabi šventė, ir kartu jausdavausi nenusipelnusi, juk nieko doro nepadariau, laikas tiesiog bėgo ir atėjo mano gimtadienis. Per 11 – ąjį susirinko daug žmonių, todėl turbūt taip gerai ir prisimenu. Atėjo mano draugai kaimynai, atvažiavo teta su pusbroliais, atėjo seneliai, ir net mano broliai pasipuošė gražiais drabužiais. Mama darė tortą. Tai buvo tiesiog neįtikėtinas dėmesys mano asmeniui, ir aš džiaugiausi. Atrodė, kad visi atėjo, nes patys norėjo, o ne todėl, kad kažkas privertė. Senelis padovanojo prožektorių, močiutė kažkokią katalikišką knygutę. Kaimynai padovanojo keramikinę vazelę papuošalams susidėti, ir aš iki dabar ją turiu. Didžiausia dovana buvo iš tetos. Tai grupių „Rondo“ ir Džordanos Butkutės kasetės. Matydavau tuos daiktus reklamuojamus per televizorių, buvau sakiusi mamai, kad norėčiau, bet net nesvajojau, kad tikrai gausiu tai dovanų. Mūsų šeima gyveno sunkiai, ir mes niekada nepirkdavome daiktų, kuriuos reklamuodavo per televizorių“, – pasakoja Lina.

5 gimtadienis

Anot moters, jos 5 – asis gimtadienis buvo netikėtas turbūt dėl to, kad ji ir vėl buvo pamiršusi, kas yra gimtadieniai, ir sulaukusi dėmesio labai dėl jo nustebo. „Aš dar neidavau į mokyklą, bet prisimenu, kaip iš jos grįžo mano brolis su kaimynu, jie buvo klasiokai. Jie visada mane skriausdavo, tai neleisdavo eiti į įdomias vieteles, kur jie eidavo, tai neduodavo skanėstų, kuriuos turėdavo, tai šiaip su manimi nenorėdavo žaisti. Tačiau tą dieną jie atėjo padarę man karolius iš kaštonų. Man tai buvo didžiausias stebuklas, koks tik gali būti. Aš netikėjau, kad yra mano gimtadienis, bet paskui atėjo mama, iškepusi dėl manęs pyragą, ir ji patvirtino, kad tikrai yra mano gimtadienis. Ak tie vaikai, jie kartais tokie kvailiukai“, – šypsosi prisiminusi moteris. Pati, sako, dabar irgi savo vaikams organizuojanti gimtadienius, tačiau beveik visada tą daro kukliai. Juk, anot Linos, bet koks dėmesys, parodytas vaikui, yra jam labai malonus.

1 mintis apie “Dovanos per gimtadienius”

  1. Aš savo dukrai visada padovanoju kažką įsimintino. Kartais tai būna pramogos, kartais juvelyrika. Jai labai patinka, nes nuo mažens mėgsta puoštis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>