Keičiantis reikalavimams dėl paskolų teikimo saugumo, nuolat atsinaujina ir paskolų pasiūlymai iš credit24 bei kitų skolinimo institucijų, įmonių, bendrovių, sąjungų. Tačiau ne visi žmonės domisi tokiais dalykais. Apskritai, tie, kas nėra skolinęsi ir tik iš nuogirdų yra susipažinę su skolinimo ir skolinimosi procesais, dažniausiai vadovaujasi kažkokiais mitais bei klaidingais įsitikinimais.
„Atims namus“
Ko tikrai nei https://www.credit24.lt, nei kitos kredito teikimo įmonės iš niekur nieko nedarys, tai neatiminės kažkam šiaip sau namų. Tam, kad būtų įmanoma juos atimti, pirmiausia reikia pasiskolinti, tada negrąžinti pinigų labai ilgai ir galbūt dar netgi daugiau priežasčių turėti, dėl ko namai gali būti „atimami“. Tačiau juos atima ne kas kitas, o antstoliai. Taigi, tai yra mitas. Taip, tikrai yra tokių NT projektų, kuriuos pardavinėja iš varžytinių ir kurie būna atimami antstolių kaip užstatas už paskolas. Tačiau pažiūrėkite, kaip atrodė anksčiau gyvenimas ten: kažkas visą laiką girtavo, nesprendė įprastų problemų. Taigi, ir tas įsiskolinimas neturėjo išvis pavykti šiems žmonėms. Jeigu atima namus, tai dėl to, kad žmonės nevykdė savo įsipareigojimų. O juos žinojo iš pat pradžių, kai skolinosi. Tačiau svarbu ir tai, kad tokių žmonių yra labai mažai. Daugiausia žmonių paskolas ima ir grąžina, ir iš to negimsta didžiausių problemų.
„Niekada negrąžinsi“
Kitas prietaras, kuriuo žmonės iškart ima svaidytis, vos tik kas nors nutaria pasiskolinti, tai kad, esą, negebėsi grąžinti pinigų ir jų negrąžinsi. Bet ir tai nėra tiesa, kadangi tas, kas tai sako, mažiausiai išvis kažką žino. O paskolų teikėjai visada suinteresuoti, kad jiems paskolos būtų grąžintos. Štai dėl ko jie visuomet stengiasi taip padaryti, kad jas suteiktų tik tokias, kokias žmonės iš tiesų pagal pajamas gali grąžinti. Didelių paskolų žmonėms, kurie neatrodo mokūs, niekas nesuteikinėja.
„Parduosi velniui sielą“
Šis posakis veikiausiai ateina iš klasikinės literatūros, kad ir tokios kaip Gėtės „Faustas“. Ten taip atsitinka, nes tokia yra istorija. Tačiau šiaip jau ji nėra tiesa ir dėl to žmonės pernelyg sureikšmina tokius prietarus.
„Žydų bankai“
Kitas prietaras, kurio gyvavimo trukmė turbūt jau seka 100 ar daugiau metų. Laikus, kai Amerikoje iš tiesų atsirado pirmieji bankai. Laikus dar prieš Holokaustą, kai buvo kurstoma neapykanta prieš žydus, o taip pat ir netobulai veikė bankų sistemos bei paskolos tikrai buvo ne tokios švelnios kaip dabar.