Kaip pasirinkti, kur suremontuoti automobilio stiklą?

Automobilio stiklai yra labai svarbus saugumo faktorius, nes nuo jų kokybės priklauso matomumas. Jeigu dėl kažkokios priežasties ant stiklo atsirado kad ir labai nedidelė įdauža, įtrūkimas, dažnas vairuotojas neskuba ieškoti, kur suremontuoti automobilio stiklą. Specialistai sako, kad toks atidėliojimas yra prastas pasirinkimas, mat per ilgai laukiant gali atsitikti taip, jog remonto nebepakaks, reikės stiklą keisti. O tai jau daug sudėtingesnis ir brangesnis variantas.

Nesutvarkytas įtrūkimas – didelės problemos

Naujas stiklasProfesionalai primena, kad menkas įbrėžimas, nedidelė įdauža tik atrodo nekenksmingi. Gal jis netrukdo matomumui, neatrodo pavojingai, tačiau tokie pažeidimai plečiasi. Drėgmė, purvas, dulkės veikia pažeistą stiklo vietą ir todėl stiklo pažeidimas gilėja. Ilgainiui nedidelis įtrūkimas gali apimti vis didesnę stiklo dalį. Taip po truputį stiklo kokybė ir patvarumas vis mažėja. Dažniausiai mažą įdaužą galima iškart suremontuoti greitai ir pigiai, bet įsisenėję pažeidimai remontuojami daug sudėtingiau. Be to, jeigu tas pažeidimas yra vairuotojo regos lauke, tai jis gali trukdyti matomumui, iškreipti vaizdą, blaškyti vairuotojo dėmesį. Tai tikrai sumažina saugaus vairavimo galimybę.

Atsirado pažeidimas – ką daryti?

Taigi, jeigu ant stiklo pastebėjote pažeidimą, specialistai pataria neatidėlioti ir kreiptis dėl stiklo remonto. Galite pažeistą vietą užklijuoti izoliacine juosta, kad nesikauptų nešvarumai ir drėgmė. Tai tik trumpalaikė apsauga, galinti palengvinti stiklo remontą, todėl neapsaugos stiklo kelis mėnesius. Reikia nieko nelaukus kreiptis į meistrus, kurie užsiima stiklų remontu ir įtrūkimų stabdymu. Patyrę meistrai žino, kaip įvertinti stiklo kokybę, patvarumą ir pažeidimų lygį. Specialistas, matydamas, kad stiklo dar nereikia keisti, išvalys įdaužas, jas pašalins ir ko gero toks remontas neužtruks nė valandos.

Kur remontuoti stiklus?

Vienareikšmiškas atsakymas: tik pas profesionalus. Lietuvoje vis dar gana populiaru dėl smulkių remonto darbų kreiptis pas „meistriukus“, draugus ar kaimynus, kurie mėgsta krapštytis garaže. Tačiau automobilio stiklai yra specifinė detalė, kurios remontą ar keitimą geriau patikėti specialistams. Pavyzdžiui, įmonė AGN stiklai teikia visas paslaugas, susijusias su automobilių stiklais. Įmonės meistrai gerai išmano savo darbą, dirba su patikrintais stiklų gamintojais, naudoja profesionalią įrangą ir medžiagas. Svarbiausia, kad profesionalai ne tik dirba greitai ir operatyviai, bet ir laikosi visų gamintojų nustatytų taisyklių bei technologinių reikalavimų. Tai garantuoja atliktų darbų kokybę ir klientų saugumą. Taigi, vos pastebėję automobilio stiklo pažeidimą, neatidėliokite ir kreipkitės pas profesionalus: sutaupysite laiko, pinigų ir užtikrinsite savo saugumą.

1 mintis apie “Kaip pasirinkti, kur suremontuoti automobilio stiklą?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>