Kaip pirkti kvepalus internetu?

Kvepalai interneteGyvename tokiais laikais, kai išeiti už savo namų durų galime tik tuo atveju, jei tam turime tikrai rimtą pretekstą. Akivaizdu, jog daugelį dalykų tenka pirkti internetu. Ir nors tai yra puikus būdas įsigyti sau naujas prekes ar net užsisakyti maistą, egzistuoja tam tikra dalis prekių, kurių pirkimas internetu gali būti kiek komplikuotas. Viena iš tokių prekių žinoma yra kvepalai internetu. Kadangi kvepalus renkamės pagal kvapą (tai tikriausiai vienintelis kriterijus, kurį apsvarsto eilinis pirkėjas rinkdamasis sau naujus kvepalus), o technologijos dar nėra taip išsivysčiusios, jog sugebėtų perduoti kvapą per kompiuterį ar telefoną, jums tenka tiesiog pasikliauti aprašymu. Žinoma, jei perkate kvepalus kuriuos jau esate naudoję, tuomet jokių problemų nekyla – kvepalai internetu pristatomi jums tiesiai į namus ir jūs greičiausiai išleidžiate mažiau, nei būtumėte sumokėję fizinėje parduotuvėje.

Tačiau ką daryti tuo atveju, jei norite išbandyti kažką naujo ir įsigyti kvepalus, kokių anksčiau niekada neturėjote? Pateikiame jums keletą pasiūlymų, kaip protingiau pirkti kvepalus internetu.

Visų pirma pasirūpinkite saugumu. Šiais laikais kiekvienas norintis gali susikurti elektroninę parduotuvę ir pradėti prekiauti, o tai reiškia, jog kai kurių pardavėjų kokybė ir aptarnavimas gali būti labai prastas. Paskaitykite atsiliepimus apie parduotuvę, rinkitės jau žinomą prekinį ženklą. Pirkdami kvepalus neaiškiose parduotuvėse arba iš neaiškių asmenų, rizikuojate sulaukti labai prasto aptarnavimo arba dar blogiau – nesulaukti iš viso nieko ir likti apgauti. Atkreipkite dėmesį ne tik į pačių kvepalų kainą, tačiau ir papildomus mokesčius, pvz. administravimo, pristatymo mokesčius. Gali būti taip, jog tam tikros parduotuvės yra pasirinkusios ne visiškai skaidrią marketingo strategiją ir siūlo kvepalus už kur kas mažesnę kainą nei konkurentai, tačiau jų pristatymas ir aptarnavimo mokestis kainuoja nelogiškai daug.

Kai jau žinote kaip pirkti saugiai, jums reikėtų nuspręsti ir surasti naujus kvepalus, kuriuos pirksite internetu. Geriausias būdas tai padaryti – skaityti apžvalgas. Jei perkate žinomo prekinio ženklo kvepalus, internete tikrai rasite ne vieną atsiliepimą arba apžvalgą dedikuotą būtent tam kvapui. Nors atrodo, jog žodžiais perteikti kvepalų savybes gali būti labai sunku, tačiau talentingi rašytojai ir apžvalgininkai sugeba tai padaryti. Vėlgi, nereikėtų pasikliauti bet kuo, kas parašyta internete – pasitikrinkite, ar jūsų šaltinis iš tiesų yra patikimas, o gal jis paprasčiausiai tokiu būdu bando pardavinėti ar populiarinti vieno ar kito gamintojo kvepalus?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>