Mergvakario džiaugsmai ir vargai

Ko reikia mergvakario šventei?Kad Asta tuokiasi, sužinojau iš Jurgos. Manau, kad turėjau pilną teisę šiek tiek užpykti. Akivaizdu, kad man apie tai turėjo būti anksčiau pranešta, ir jeigu kažkas tą padarė paskutinę minutę – tai jau ne mano kaltė. Tad tegul Asta per daug nenustemba, kad būsiu jos pamergė ne tokia ir laiminga, net jeigu mergvakariui autobusų nuoma, pirtis ir visokios linksmybės, praeis sėkmingai. Kaip ten bebūtų, kažkada dar būdamos studentės davėme viena kitai tokius pažadus, kad padėsime varge ir džiaugsme, ir kad labai pasistengsime, kad viską padarysime, kad būtinai viena kitai suorganizuosime mergvakarį. Nesuprantate, kuo moterims toks svarbus tas mergvakaris? Neklauskite, turbūt ir nesuprasite. Atsakymas tiesiog slypi ten kažkur anapus. Tačiau aš žinau, kad man jis tikrai labai svarbus, ir aš noriu, kad viskas su juo būtų gerai. Žinau, kad ir Astai, kuri nesiteikė man pirmai pranešti apie savo vestuves, tasmergvakaris bus svarbus. Taigi, narsiai prisiėmiau visą atsakomybę ir ėmiausi jį organizuoti.

Darbo buvo iki kaklo

Šiaip, pasakysiu, neįsivaizdavau, kad tiek daug gali reikėti visko daryti. Juk, atrodytų, na, tai tik kelių merginųpasiautėjimas mieste ir baruose, o kur čia tas organizavimas? Jeigu taip galvojate, galvokite iš naujo. Ar kada nors matėte prie Rotušės fontano lakstančias pamerges su žibančiais ragučiais ir trumpais sijonėliais. Tai žinokite, kad tie žibantys ragučiai iš niekur neatsiranda – kažkas net ir tokią smulkmeną turi suorganizuoti. Jeigu kiekvienai dalyvei reikėtų pačiai rinktis, tai pirmiausiai ji pusę valandos internete ieškotų, kokioje vietoje galima tai nusipirkti. Po to važiuotų valandą iki ten, tada valandą atgal. O čia tik – maža smulkmena. Aš, kaip pagrindinė organizatorė, smulkmenomis taip pat pasirūpinau. O šis tas rimčiau buvo ir su patalpų paieška, patalpų, kuriose mes kaip reikiant pasilinksminome. Taip pat ir su paieška transporto. Nežinojau, kas geriau, limuzinų ar autobusų nuoma. Kažkaip galiausiai dar pasitarusi su kitomis nusprendžiau ieškoti transporto nuoma kur gera būtų, nes limuzinas labai jau nuvalkiota.

Linksmybės buvo to vertos

Tačiau, kai išliejau devynis prakaitus, galiausiai tos linksmybės buvo tikrai vertos mano pastangų. Aš neprisimenu, kada taip smagiai šėlau, tiek šokau, o svarbiausia – visas drauges mačiau vienoje vietoje. Manau, čia kiekvienos geriausios draugės yra toks iššūkis – iškelti kuo geresnes vestuves arba mergvakarį savo geriausiai draugei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>