Naujos statybos butai Vilniuje

Naujos statybos butai labai populiarūs šalies sostinėje. Puikus jų pasirinkimas siūlomas http://naujasisantakalnis.lt/nauji-butai-vilniuje-antakalnyje. „Naujasis Antakalnis„ – Vilniuje esantis naujas gyvenamasis kvartalas, kuris puikiai tinka apsigyventi šeimoms.

Nauji butai VilniujeKas svarbu ieškant naujos statybos buto. Svarbių kriterijų yra tikrai ne vienas ir ne du. Žinoma, kad kiekvienas pasirenka tai, kas jam aktualu, tačiau galima paminėti pagrindinius, į kuriuos visuomet verta atkreipti dėmesį. Pagalvokite apie statybų kokybę. Kuo ji aukštesnė, tuo geriau pirkėjui. Jeigu namas pastatytas, taip kaip priklauso, tai ateityje bus galima išvengti daugybės nesklandumų, kurie gali kainuoti ne taip jau ir pigiai. Pasidomėti apie apšiltinimo medžiagas – būtina. Kuo šiltesnės sienos, grindys ir stogas, tuo geriau bus ateityje, kuomet reikės mokėti už sunaudotą šilumos energiją. Taip pat svarbi ir garso izoliacija tarp kaimyninių sienų. Naujos statybos butai pastatyti tinkamai panaudojus ją bus tylūs ir jums neteks nerimauti dėl keliamo triukšmo ar skųsti kaimynų keliamu triukšmu. Ne mažiau svarbūs ir langai. Dažniausiai montuojami plastikiniai. Svarbu, kad jų varža atitiktų pastato šilumos varžą.

Nusprendus keisti ar įsigyti naują butą svarbus tampa šildymo klausimas. Kaip jau buvo paminėta, jei pastatas gerai apšiltintas, tai padės jo gyventojams taupyti pinigus. Kitas aktualus kriterijus – šildymo sistema. Daugelyje šiuolaikinių butų yra įrengtas autonominis dujinis šildymas. Tai reiškia, kad kiekvieno buto savininkas galės pats reguliuoti, kiek jam šildyti savo butą. Taigi, ir mokesčius galima pakoreguoti pagal save. Naujasis Antakalnis yra puikus pasirinkimas, nes įrengtas autonominis dujinis šildymas leis gyventi komfortiškai net ir tuomet, kai dar nepaskelbtas šildymo sezonas, o jums būste per šalta. Be to, vieniems patinka daugiau šilumos, o kitiems ne, todėl turint tokią šildymo sistemą galima bus patiems viską reguliuoti.

Dar vienas svarbus kriterijus – susisiekimas. Labai gerai, jei netoli nuo buto yra viešojo transporto trasa. Ne visi turi automobilius. Taip pat tai patogu, kuomet šeimoje yra vaikų, juk jiems bus patogiau, kai netoli nuo namų yra autobuso ar troleibuso sustojimas. Tai padės jums taupyti laiką. Taigi, į tai reikia atsižvelgti dar prieš įsigyjant būstą.

Dažnai renkantis naują butą iškyla daug klausimų. Ypatingai atidžiai ieškoti tenka sostinėje, kur pasiūla iš tiesų yra didelė. Svarbu rinktis ne tik pagal kainą, bet ir pagal privalumus. Taip pat svarbu, kad tai būtų gražioje aplinkoje esanti gyvenamoji vieta.

1 mintis apie “Naujos statybos butai Vilniuje”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>