Perka mišką ne vien tik užsienio investuotojai, tačiau taip pat ir lietuviai!

Niekam nėra paslaptis, kad mūsų kraštas susilaukia neįtikėtinai daug pagyrų iš užsienio, kalbant apie mūsų išpuoselėtą gamtą, apie daugybę miškų bei nepaprastai gražius gamtos vaizdinius. Vis dėlto, būtų galima pastebėti tai, kad skleidžiami teigiami atsiliepimai tikrai yra ne iš piršto laužti, kadangi ne vien tik tokia situacija vyrauja mūsų šalyje, tačiau tikrai tuo galėtume pasigirti nuoširdžiai, o be to ir pasidžiaugti.

Miško supirkimasKad ir kaip ten bebūtų, iš užsienio ne vien tik teigiamų atsiliepimų sulaukiame, tačiau taip pat ir pasiūlymų – perka mišką, tiesą sakant, o gal tiksiau norėtų įsigyti tikrai daugelis. Būtų galima pastebėti, kad ir mūsų krašto piliečiai yra pakankamai verslūs, tačiau ganėtinai retai kuomet žmonės yra linkę išbandyti naujas inovacijas, ypač, jeigu jos kainuoja daugiau pinigėlių, nei galėtų žmonės sau leisti. Užsienio investuotojai, kurie turi milžiniškus kapitalus, natūralu, kad perka mišką ne vien tik mūsų šalyje, tačiau taip ir kitose valstybėse, kad ir toje pačioje Latvijoje, kurių gausumas taip pat nėra nepastebėtas.

Vis dėlto, šiandieną norėtume pasidžiaugti tuo, kad perka mišką, o galimai teigti reikėtų, jog domisi, vis daugiau ir mūsų tautiečių. Natūralu, kad gimtoji žemė geriau ir priklausytų mūsų lokaliems investuotojams, mat tokiose situacijose bus galima suvokti, kad kompanijos siekia ne vien tik naudos individualiai, tačiau tuo pačiu ir savo šaliai, bendram, vizualiam vaizdui, kas taip pat yra beprotiškai svarbu.

Tiesa, būtų galima pastebėti dar ir tai, kad ne visos miškingos teritorijos yra naudingos tam tikrų produkcijų gaminimui, žvelgiant iš didmeninės pusės. Kad ir kaip ten bebūtų, žmonės šią problemą sprendžia individualiai – pakankamai dažna situacija esą tai, kai nukertami medžiai iš karto esą atsodinami, o kai kuriais atvejais netgi gausiau. Kaip ir buvome užsiminę, šioje situacijoje ir vėl suveikia papildomas gimtinės faktorius, kuris, kaip ir natūraliai leidžia suvokti, kad žmonės stengiasi įvairiapusiškai pasirūpinti ne vien tik asmeniniais verslais, tačiau be viso to ir bendru gimtinės vaizdu.

Tikimės, kad investicijų mastai mūsų šalyje nemažės, o priešingai – augs ir augs. Kad ir kaip ten bebūtų, kaip ir buvome jau kelis kartus užsiminę, kur kas smagiau būtų, jeigu šių kiekiai didėtų iš mūsų lokalių investuotojų, nei iš užsienio, vien dėl bendrų sumetimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>