Apie spalvas durims dažyti

Eksterjero spalvos gali būti itin charakteringas dalykas, nulemiantis visą atmosferą ir simpatijas pastatui. Tarkime, net high security composite doors gali būti nudažomos taip, kad suteiktų namu labai daug nuotaikos, autentikos. Kaip dažyti duris? Štai keletas patarimų.

Nuimkite senus dažus

Kaip dažyti durisJeigu ketinate dažyti sieną, duris, baldą – visada galioja ta pati taisyklė. Reikia pirma tinkamai paruošti pagrindą. Tad net ir dažant duris pirmiausiai reikia nušveisti senus dažus, uždėti gruntą, tada tik pradėti dažyti. Labai svarbu yra senų dažų nušveitimas. Jeigu to nepadarysite, tai išvis nėra prasmės kažką daryti, dažyti naujai. Juk p apačia esantys senieji dažai bandys kuo greičiau nusilupti, o jiems besilupant viskas ir nukris. Nauji dažai taps senais dažais, nes paveldės jų senąsias savybes. Gruntas yra taip pat labai naudingas, nes jis išlygina paviršių. Tarkime, jūs nuimate dažus ir paviršius jau yra be senų dar trupėsiančių dažų. Tačiau jūsų lenta dar yra nelygi, joje yra visokių mikro įtrūkimų. Kam švaistyti brangius dažus ir kišti į tuos tarpelius juos? Geriau pirmąjį sluoksnį padaryti su specialia medžiaga, labai gerai rišančia medį ir dažus, su gruntu. Taip ir padarykite.

Nuspręskite, ar norite klasikos

Jeigu jūsų namuose yra, sakykime, secure front door, jūs vis dar galite spręsti, kaip tai turi atrodyti. Ar norite klasikinės juodos, baltos, rudos, medžio spalvos, ar norite kažko naujo, ko gal dar net nesate bandę. Tai svarbus apsisprendimo momentas, kai jūs pasakote, kas jums naudingiau: lengvi sprendimai ar sunkūs. Taigi, spręskite patys, kaip norėsite, o toliau mes jums padėsime susivokti spalvų pasaulyje.

Derinkite spalvas

Spalvų derinimas paprastai remiasi tais pačiais principais. Jums reikia atkreipti dėmesį į priešingas spalvas. Suveskite paieškos laukelį kažką, susijusio su priešingų spalvų paieška, ir iškart pamatysite, kad tai yra jums jau ir taip daug kartų matyta spalvų paletę, o gal – spalvų ratas. Vadinasi, jeigu norėsite surasti geriausią derinį jūsų namo spalvų ir jūs durų, eikite per šiame rate siūlomas priešingų spalvų poras. Pavyzdžiui, jums reikėtų geltono namo duris dažyti mėlynai. Kitose spalvų skalėse šios dvi spalvos sudaro žalios junginį, tačiau čia mes turime tiesiog standartinį spalvų derinimo atlikimą. Mūsų regai ir daug lengviau ir patogiau matyti spalvą priešingos spalvos fone. Jos tarpusavyje atlieka mūsų regai malonius šviesos sąskambius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>