Mūsų namų darbuotojai

Darbuojamės namuosePovilas sako, kad jam seniai atėjo į galvą mintis namuose įdarbinti žmones, kurie atliktų paprastus ruošos darbus. Taigi, maid service, sodo darbininkai, virtuvės padėjėjai, tvarkytojai – visi šie žmonės ir paslaugos padeda jam turėti gražius namus ir susikoncentruoti į pinigus nešančią veiklą.

Kas labiau apsimoka

Vyras supranta, kad ekonomiškai naudinga veikla yra ta, iš kurios tu gauni didžiausias pajamas. Tai automatiškai įkainoja tavo laiką. Jeigu, dirbdamas programuotoju, per valandą sugebi uždirbti 30 eurų, tai reiškia, kad tavo laikas ir yra būtent tokios vertės. Kam pakeisto to laiko vertę? Žinome, kad, pavyzdžiui, namų tvarkytojo valandinis įkainis gali būti nuo 3 iki 10 eurų. Nors net ir gerai išsivysčiusiose šalyse ta kaina siekia tik kokius 7 eurus, o Lietuvoje galima mokėti ir pigiausią kainą. Vadinasi, dirbdami savo darbus jūs iškart automatiškai uždirbate per valandą kelis kart daugiau, nei tuos prastai apmokamus. Įsivaizduokite, kad, kai tvarkote savo namus ar gaminate valgyti, tada įsidarbinate pas save ir gaunate tą atlyginimą. Taigi, kam taip daryti? Geriau visą savo produktyvų laiką skirti tikrai pelningai veiklai, o už paslaugas susimokėti kitiems padėjėjams.

Pavyzdžiui, vietoje to, kad jūs visą vakarą pjausite žolę, geriau tiesiog padirbkite savo nuolatinį darbą valanda ilgiau ir nusisamdykite tam vakarui žolės pjovėją. Pats tuo tarpu galėsite ramiai leisti laiką su šeima, nueiti į kiną ar kitaip pailsėti. Juk produktyviam žmogui būtina ir gauti tikrai gero poilsio.

Švarūs ir gražūs namai

Povilas puikiai žino, kurios cleaning companies in east London geriausiai atlieka savo darbą, nes dažnai samdo šias kompanijas vieniems ar kitiems darbams atlikti. Taigi, Povilas sako, kad pas jį dirba trijų rūšių darbininkai. Pirma rūšis yra lauko darbininkai, trečia – vidaus, o ketvirta – vadovai, pagal kurių poreikį kartais atsiranda ir ketvirta rūšis – padėjėjai, laikini papildomi darbuotojai. Nuolatiniai lauko darbuotojai tvarko sodą, pjauna žolę, ravi ir augina daržoves, prižiūri sodą ir vaisius. Vidaus darbininkai viską tvarko, gamina valgyti, skalbia. Labai svarbus yra ūkvedžių, trečiosios pakopos darbuotojų, postas. Dėl to jie ir uždirba daugiau. Jų tikslas yra labai gerai prižiūrėti visų žemesnėje pakopoje dirbančiųjų darbą. Taip pat tikrinti, kur dar reikia kokios nors priežiūros, esant poreikiui, paimti daugiau samdomų darbininkų. Taip pat reikia taupyti ir stengtis viską daryti kuo ekonomiškiau.

1 mintis apie “Mūsų namų darbuotojai”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>