Ar lengva išnuomoti būstą Londone?

Turbūt girdėjote jau šimtus emigrantų istorijų apie tai, kaip jie išvykę ieškojo buto, darbo, meilės. O ar daug girdėjote tokių, kurie patys siūlė kitiems dirbti, gyventi? Štai mūsų kalbinama Natalija pasakoja, kad jos skelbimas property for rent sulaukė daug dėmesio, tačiau surasti tinkamus nuomininkus visgi nebuvo taip paprasta.

Norėjo gyventi su šunimis

Būsto nuoma LondonePirmoji problema, su kuria susidūrė Natalija, norinti išnuomoti pusę buto, kurį buvo įsigijusi, tai nuomininkų ir jos poreikių nesuderinamumas. „Aš labai nenoriu turėti gyvūnų namuose. Nieko prieš juos neturiu, tegul jie gyvena lauke, ten laksto, tuštinasi, loja ir visa kita. Tačiau savo namuose aš noriu švaros, jaukumo, saugumo, galų gale, garantijos, kad joks gyvūnas nenušvilps tavo ant stalo palikto sumuštinio. Taigi, su šunimis gyventi nenoriu, o tokių nuomininkų, kurie iš visų jėgų stengėsi įrodyti šuns bute naudingumą, buvo kelios dešimtys. Staiga ėmė atrodyti, kad visi šunys ir jų savininkai yra išmesti į gatvę ir pirma jų stotelė ieškant naujų namų – mano butas. Taip pat buvo ir žmonių su katėmis, kurios buvo visai mielos, aš apskritai kates labiau myliu, deja, baltas kailis reiškia baisų šėrimąsi ir netvarką“, – sielvartauja moteris.

Neaiškus mokumas

Anglijoje įprasta, kad nuomojant nekilnojamąjį turtą, imamas didelis kelių mėnesių mokestis į priekį, kuris tarnauja ir kaip depozitas, esant kokiems nors nesklandumams. Jeigu žiūrėsite London classified skelbimus, tai tikrai pastebėsite. Natalija sako, kad nors ji ir aiškiai pabrėžė mokumo svarbą, tačiau, deja, ne visi įsisavino tą dalyką.

„Atrodė, kad tikrai ne kiekvienas žmogus nori sumokėti tą depozitą, kurio reikalauju. Kartais pasijusdavau kaip turguje vištomis prekiaujanti moteriškė, kai bandoma derėtis ir vos ne pati lieki kalta, kad niekas iš tavęs neperka. Buvau susidūrusi netgi su labai nemandagiais klientais, kurie nenorėjo sumokėti, ir tai man kėlė visišką nusivylimą, jie mane įžeidinėjo, ir tai darė netgi atėję su agentu. Pastarasis atvirai juokėsi, kad mano reikalavimai yra esą kvaili. Galų gale, paaiškėjo, kad tai buvo kažkokia aferistų kompanija, kuri gaudavo didelius pinigus iš kliento už tai, kad labai stipriai nuderėdavo kainą. Visgi, man atrodė, kad tai yra negarbinga“. Natalija net pusantro mėnesio ieškojo tinkamų nuomininkų, kurie, galų gale, ir atitiko visus reikalavimus, ir sutiko sumokėti reikiamą sumą. Moteris prasitaria, jog norėtų, kad nuomininkai nesikeistų dar bent kelis metus, nes Londone nuomoti butą turbūt yra taip pat sunku kaip ir nuomotis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>