Renku vyrui kombinezoną

KombinezonaiMoteriškos mados kiekvieną sezoną yra plačiai aptariamos spaudoje, o apie vyriškus drabužius beveik niekada nieko neišgirsiu. Jeigu kažkas kažką ir pasako, tai tuojau pat būna apkaltinti iškrypėliais ir primenama, kad tikras vyras turi būti tepaluotas bei dirbti garaže. Todėl nutarusi pasižvalgyti, kokie parduodami vyriški kombinezonai parduotuvėje, bei išrinkti vieną savo vyrui, nustebau. Pasirodo, juos išrinkti ne taip ir lengva, kai nieko nenutuoki, kas laikoma madingu dalyku, o kas nelabai. Taigi, šiandien noriu papasakoti apie savo pasirinkimus ir paprašyti komentaruose išreikšti savo nuomonę bei pasakyti, ką pirkti, ką ne. Artėja jo gimtadienis, ir aš pagaliau noriu padovanoti kai ką originalaus.

Megztas

Pats jaukiausias man ir gražiausias yra vyriškas megztas kombinezonas. Jis turi ir kapišoną, ir net gali turėti pirštines. Viršutinė dalis atrodo tikrai nuostabiai, ypač jeigu dar yra išmegzti ir kokie nors skandinaviški raštai. Tačiau dėl apatinės nesu tikra. Be abejo, kad megztas aptemptas audinys negali gražiai ant vyro atrodyti, todėl yra kitoks pasirinkimas – nusmukusios kelnės, su pažemintu susiuvimu. Kartais vyrai šaiposi iš tokios mados ir vadina taip apsirengusius „nusmuktakelniais“ arba dar blogiau. Man tai atrodo stilinga, tačiau nežinau, galbūt nereikėtų rizikuoti, nes niekada nesu klaususi vyro, ar jam tai gražu.

Džinsinis

Dar vienas į eterį patenkantis drabužis – džinsinis kombinezonas. Jis galėtų būti tas tradicinis, skirtas darbui, tačiau atrodo kiek kitaip. Visų pirma, jis turi nemažai stilingų metalinių detalių. Antra, čia taip pat yra ir labai daug kišenių. Galų gale, čia tiek stiliaus detalių, kad supranti, kad šie džinsiniai vyriški kombinezonai yra skirti tikrai ne šachtas kasti, ne kelius remontuoti ir ne mėšlą iš fermos mėžti. Jie stilingi, ir su jais galima pasirodyti tokioje aplinkoje, kur mėgstate atrodyti puošniai bei priminti kolegoms, kad jie niekada neatrodys taip gražiai, kaip jūs.

Darbinis

Ir paskutinis variantas, už kurio man irgi užkliūva akis – tai tokie visiškai darbiniai kombinezonai. Irgi nežinau, ką daryti, nes tas praktiškas variantas man taip pat prie širdies. Na ir kas, kad drabužis yra darbinis, argi privalau dovanoti tai, su kuo vyras eitų į vakarėlius? Juk ir gražus darbinis rūbas gali labai gerai nuteikti. Aš, pavyzdžiui, daug labiau noriu eiti gaminti valgyti, kai užsirišu dailią margą prijuostę, negu tada, kai apsirengiu senais suplyšusiais „naminiais“ rūbais. Taigi, neaišku, kaip iš tiesų viskas turi būti, bet aš vis dar renkuosi ir nesu apsisprendusi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>