Į ką verta atkreipti dėmesį, besinaudojantiems faktoringu

Daugelis tikriausiai esate girdėję apie faktoringą (sąskaitų finansavimą). Tai tokia paslauga, kai verslo savininkas parduoda savo sąskaitas tarpininkui faktoriui, už tai moka procentus. Apžvelgsime pagrindinius aspektus ir klausimus, kylančius sudarant faktoringo sutartį.

Kiek kainuos faktoringas?

Pirmas klausimas, tikriausiai, ieškant sąskaitų finansavimo paslaugas teikiančios įmonės būtų, kokią sumą reikės mokėti už šią paslaugą. Jeigu sąskaitų suma nėra didelė, greičiausiai reikės mokėti daugiau faktoriui. Ir atvirkščiai, jei finansuojama suma didelė, bus mažiau popierizmo, todėl teks mokėti mažesnį procentą už paslaugą.

Jeigu jau susitarta dėl faktoringo paslaugų procento, vertėtų atkreipti dėmesį ar yra dar kažkokie mokesčiai. Tai galėtų būti mėnesinė įmoka, sutarties nutraukimo anksčiau laiko mokestis, sutarties administravimo ir kt. Todėl patariama išsiaiškinti dėl paslėptų mokesčių prieš pasirašant sutartį.

Sąskaitų finansavimo sutartis

Reikėtų pasidomėti, kokia faktoringo įmonės didžiausia suma, kurią jie gali išmokėti už sąskaitas. Taip pat verta atkreipti dėmesį ar sutartis yra terminuota ar ne. Jeigu norima nutraukti anksčiau laiko terminuotą sutartį, gali tekti mokėti. Klientui labiau apsimokėtų turėti ne terminuotą sutartį.

Verslo paskolų ir faktoringo įmonėje „Noviti Finance“ galima grąžinti suteiktą finansavimą anksčiau nurodyto sutartyje termino ir nereikės nieko už tai mokėti. Palūkanos bus skaičiuojamos tik už panaudotas dienas. Šioje įmonėje kainodara yra skaidri. Skaičiuojamos palūkanos nuo 2 procentų per mėnesį, priklausomai nuo rizikos faktoriaus bei finansuojamos sumos. Nėra jokių užslėptų mokesčių. Sąskaitos apmokamos visu 100 procentų, o sumos limitas gali būti iki 20 000 eurų.

Kai kurios sąskaitų finansavimo įmonės prisiima mažai atsakomybės ir reikalauja garanto turto įkeitimu, akcijomis ar vekseliais.

„Noviti Finance“ yra lanksti įmonė, besirūpinanti savo klientų finansiniu saugumu, savo partneriams pateikdama palankiausius sprendimus. O nesėkmės atveju, prisiima dalį įsipareigojimų. Faktoringas šioje įmonėje galimas ir jaunam verslui, kuris gyvuoja vos kelis mėnesius. Paslauga suteikiama vienos darbo dienos bėgyje nuo prašymo pateikimo. Gavęs sąskaitų apmokėjimą, verslas gali iš karto investuoti pinigus ir kurti vertę savo įmonėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>