Žalios spalvos deriniai interjere

Dažytos sienos po kelių metų gali šiek tiek nusibosti. Anksčiau žavėję pasteliniai, pilki atspalviai, šiandien gali atrodyti niūrūs. Jeigu jaučiate, jog jūsų interjeras nebeįkvepia, pats metas pagalvoti apie jo atnaujinimą.

Žalia ir gelsva suteiks interjerui gaivos

Interjero dizainerių nuomone žalios ir geltonos spalvų deriniai sukurs jaukią, gyvą ir kartu raminančią atmosferą namuose, kavinėje ar viešbutyje. Tiesa, jų atspalvių yra daugybė. Per daug ryški geltona – gali erzinti, todėl verta rinktis švelnesnius jos atspalvius. Be abejo nebūtina namų sienų ir lubų perdažyti šiomis spalvomis, tačiau jos puikiai tinka atnaujinti interjero detales. Šiuo metu vis labiau populiarėja dirbtinė žolė. Jos panaudojimo galimybių begalės. Įsivaizduokite, kad ant vienos svetainės sienos su nusibodusiais tapetais įrengiate dirbtinės žolės kilimą. Ant žemės patiesiate gelsvą kilimą ar pakabinate jaukiai geltonas užuolaidos – štai ir viskas, ko reikia, kad atgyvenęs interjeras taptų gaiviu, pavasarišku ir jaukiu.

Dirbtinės žolės panaudojimas atrodo natūraliai

Žalios ir rudos spalvos deriniai yra labai artimi gamtai, todėl tarpusavyje itin gerai dera. Šios spalvos puikiai tinka sukurti raminantį poilsio kampelį. Dirbtinė žolė gali būti ant žemės, o užuolaidos, pagalvėlės ar lovos užtiesalai gali būti šviesesnių ar tamsesnių tonų rudos spalvos.

Nereikėtų baimintis, kad dirbtinė žolė atrodys nenatūraliai. Šiuolaikiškų technologijų dėka, šis produktas yra puikios išvaizdos, tvirtas ir lengvai prižiūrimas. ROYAL GRASS® dirbtinė veja pasižymi visomis šiomis savybėmis. Ji yra ekologiška, todėl smagu ir saugu bus ant žolytės dūkti vaikams.

Žalia ir melsva

Šių spalvų derinyje susilieja vandens ir gamtos motyvai. Ne veltui dizaineriai sako, kad geriausiai tarpusavyje dera tonai, kuriuos galima rasti natūralioje gamtoje. Kambaryje vyraujanti žydra spalva nuteikia labai atpalaiduojančiai, tokioje aplinkoje norisi būti kuo ilgiau. O tamsiai mėlyna – sukuria solidumo, patikimo jausmą. Tereikia pagyvinti tokį kambarį žaliomis sienelėmis, augalais, nedideliu plotu, padengtu dirbtine žole. Tokioje erdvėje, biure klientai jaus, jog įmonė yra patikima, o restorane, kavinėje žmonės norės pasilikti šiek tiek ilgiau nei įprastai.

1 mintis apie “Žalios spalvos deriniai interjere”

  1. įdomu sužinoti apie spalvų reikšmes, reikės manau daugiau pasidomėti apie tai. Šiais laikais daug kas mėgsta neapkrautą, paprastą interjero dizainą. Smulkios detalės ir dekoro elementai puikiai tinka norint pagyvinti savo namų erdvę. Manau, kad ir žvakidės namams tam puikiai pasitarnautų ir gautųsi nebrangus, bet veiksmingas sprendimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>