Gyvenų prekės internetu – patogu

Perkant tokiose parduotuvėse kaip latviška 220.lv ar lietuviška „pigu“, galima lengvai ir greitai nusipirkti ne tik visas žmogiškas prekes, bet ir dalykus, kurių reikia jūsų augintiniams. Tai itin palengvina reikalus gyvūnų mylėtojams, veterinarams bei tiems, kas tik planuoja įsigyti naują šeimos draugą.

Šunims

Šuo vadinamas geriausiu žmogaus draugu, taip pat įrodyta, kad jis padeda pakelti savivertę kiekvienam, nes šuo myli besąlygiškai, jis neteisia, nevertina ir nekritikuoja. Šuo bus jums geras, tad ir jūs būkite geras šeimininkas, iš anksto nupirkite viską, ko šuniukui reikės. Mažiems šuniukams pradžioje visko reikės daugiau, nes jie nemokės atlikti reikalų lauke, pratinsis prie naujų namų. Taigi, jums reikės įvairių dalykų, kurie padėtų išsaugoti, išlaikyti namus švarius, saugius, jaukius, tinkamus šuniukui augti. Reikės narvo, kuriame jis miegos, dubenėlių vandeniui ir maistui, tinkamo maisto, žaislų, drabužėlių, antkaklio ir pavadėlio, maišelių ir kt.

Katėms

E-parduotuvėJeigu norite turėti namuose katę, taip pat teks pasistengti. Ko reikės? Pirmiausia – katės tualeto. Tai dėžutė, turinti aukštus bortelius. Reikės ir kraigo, kurį supilsite į vidų. Aišku, katės ėdalo, dubenėlių. Kačių kailio priežiūra rimtesnė, nes dažniau kailis ilgas. Taigi, reikės katės šepečio arba šukų, šampūno. Kaip ir šuniui, antkaklio. Pageidautina, su poveikiu, atbaidančiu erkes, kailio ir odos parazitus. Taip pat kačiukui reikės ir žaislų.

Graužikams

Jeigu neplanuojate kaip graužikų laikyti mažų kačiukų ar šuniukų, tuomet galite įsigyti žiurkėną, šinšilą ar kitą mielą keturkojuką graužiką. Jam reikės specialaus narvo, kuo gražesnio, tuo geriau. Jums patiems bus smagiau. Taip pat specialaus pašaro, gertuvės. Ir tam tikrų higienos priemonių. Visiems gyvūnams vertėtų pirkti ne tik pašarus, bet ir įvairias medžiagas, stiprinančias sveikatą, su vitaminais ir papildais.

Žuvims

Smagu laikyti žuvytes akvariume. Tad verta ir jas įsigyti bei pasidžiaugti. Juk tai – vienas gražiausių dalykų namuose, kai juos papuošia ne tik keturkojai, ne tik dvikojai, ne tik augalai, bet ir šis tas iš vandenyno gelmių – akvariumas ir žuvytės. Nors tai atrodo labai paprasti gyvūnai, kurie rodo mažą ryšį su žmogumi, tačiau jų priežiūra ir auginimas gali būti gana brangus. Geras akvariumas kainuoja nemažai, taip pat reikia specialių augalų dugnui, specialaus reljefo. Priemonių akvariumo valymui. Pačių žuvyčių taip pat reikia, ir aišku jų maisto.

Paukščiams

Dekoratyviniai paukščiai gali būti laikomi tiek namuose, tiek lauke, specialiose didelėse patalpose, garduose. Tarkime, balandžių namuose niekas nelaiko, jie auga lauke. O štai kanarėlės, papūgėlės kuo puikiausiai gyvena namuose. Paukščiams taip pat reikia tinkamos vietos gyventi, pašaro, taip pat priemonių higienai palaikyti, žaislų. Paukščių išlaikymas ir jiems reikalingos prekės nekainuoja labai daug, todėl juos galima lengvai auginti.

1 mintis apie “Gyvenų prekės internetu – patogu”

  1. Gyvūnų prekės internetu ne tas žodis kaip pasiteisinęs dalykas. Mūsų miestely dar išvis kai veterinarijos klinika dirba darbo valandomis, tai niekaip nespėsi nusipirkti nieko. O dabar kad ir per pietų pertrauką paimu ir užsisakau, jokio galvos sukimo, pristato tiesiai į namus, mažiau rūpesčių ir net pačiai smagu sėdėti ir rinkti savo jorkšyriukei prekes :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>