Nekilnojamas turtas Naujamiestyje – ką pataria brokeriai?

Nusprendėte žengti naują žingsnį ir įsigyti nekilnojamąjį turtą? Elkitės atsakingai – tinkamai priimtas sprendimas džiugins ne vienerius metus. Jei gyvenate Vilniuje, siūlome pagalvoti apie naujos statybos daugiabučius struktūriškai patogiame mikrorajone – nekilnojamas turtas Naujamiestyje atitiks šeimų, jaunesnio ir vyresnio amžiaus gyventojų poreikius.

Ką siūlo nekilnojamojo turto brokeriai?

NT NaujamiestyjeKad būtumėte patenkinti gyvenimo kokybe, jaustumėtės patogiai ir komfortiškai, bendraukite su nekilnojamojo turto profesionalais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti optimaliausią sprendimą individualiu atveju. Bendravimas su NT brokeriais naudingas ir tuomet, jei planuojate pirkti būstą, tačiau neturite laiko jo paieškai – ilgametę patirtį turintys profesionalai, atsižvelgdami į jūsų išsikeltus kriterijus ir pageidavimus, padės orientuotis itin didelėje būstų pasiūloje ir pateiks konkrečiai jums aktualius pasiūlymus. Taip taupysite savo brangų laiką. Nors brokerių samdymas reikalauja išlaidų, dovanoja ramybę – jūs ne tik gausite visus aktualius pasiūlymus, bet ir būsite tikri dokumentų tvarkymo sklandumu ir teisinių procesų tvarkingumu.

Kodėl verta investuoti į naujos statybos būstus?

Plati nekilnojamojo turto pasiūla atitinka individualius pirkėjų poreikius. Kad būtų realizuoti visi jūsų pageidavimai ir pirkiniu džiaugtumėtės daugybę metų, siūlome investuoti į naujos statybos daugiabučius. Visų pirma, toks būstas išlaikys savo vertę, antra – namų statybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos, trečia – butų išplanavimas ir įrengimas atitinka šiuolaikinės architektūros sprendimus, o gyvenamoji aplinka orientuota į gyventojų patogumą, komfortą ir saugumą.

Nekilnojamas turtas Naujamiestyje – miesto ir ramybės derinys

Nauji butai Naujamiestyje – tai projektas, atitinkantis šiuolaikinio žmogaus lūkesčius. Tai optimalus sprendimas, savyje derinantis pulsuojantį miesto ritmą ir jaukią ramybę žalumos prieglobstyje. Naujamiesčio mikrorajonas įkurtas netoli centro ir Vingio parko, todėl galėsite mėgautis tiek linksmais pasivaikščiojimais nemiegančiomis miesto gatvėmis, tiek jaukiu poilsiu gamtos apsuptyje. Naujų daugiabučių projektas įkurtas atokiau nuo triukšmingų gatvių, todėl galėsite mėgautis tyla ir ramuma. Tuo pačiu projektas užtikrina išvystytą ir patogią infrastruktūrą – visai šalia namų įkurtos viešojo transporto stotelės.

Kokio dydžio būstą rinksitės?

Rinkdamiesi būstą, pagalvokite, kokio dydžio erdvė jums reikalinga, pvz., jei turite sutuoktinį ir galvojate apie vaikus, greičiausiai, jūsų lūkesčius atitiks 3 kambarių butas. Jei gyvenate vienas ir artimiausiu metu neplanuojate vestuvių arba ieškote būsto studentui, rinkitės 1–2 kambarių butus. Konkrečiu atveju siūlome pasitarti su šeimos nariais ir nekilnojamojo turto brokeriais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>