Įrankiai seno kambario restauravimui

Norite pertvarkyti ir per naują įrengti seną kambarį? Bus reikalingi ir slifuokliai, ir tapetų nuėmimo įrankiai, ir plaktukas, ir kiti įprasti namų remonto reikmenys. Tačiau darbas bus smagus ir labai greitai matysis rezultatai. Tai turbūt ir yra didžiausia namų remonto darymo varomoji jėga.

Tapetų gramdymo priemonės

Šlifavimo sprendimaiJeigu turite medines, gal rąstines sienas, kurios yra tapetuotos, tikėtina, tai senų laikų namų sienos apdailos padariniai priešais jus. Tad jums reikėtų pasistengti pirmiausia viską nuimti nuo tų sienų, kas trukdo jas atnaujinti. Pirmiausia reikia nuplėšyti tapetus. Jeigu sienos ir jų apdaila tikrai labai seni, tuomet daug kur bus pasidariusios tam tikros pūslės, bus tokie įplyšimai, dėl kurių bus kartais labai paprasta tapetą nulupti. Tik patrauksite už jo ir viskas nuplyš. Tačiau po apačia liks ne tik sienos. Ant senų sienų, ant seno medžio liks ir senų klijų likučių. Be to, kai kur tapetas laikysis taip gerai, kad taip paprastai jo nenuplėši. Todėl reikės specialaus gremžtuko. Tada patariama tapetą sudrėkinti kempine, išmirkyta šiltame, muiliname vandenyje. Kol tapetai bus šlapi, tikrai labai lengvai viską nuimsite nuo sienų. Bet tai dar ne viskas – juk yra daug ir kitų dalykų, kuriuos reikia padaryti, norint turėti tinkamas sienas. Juk kai nuimsite tapetus, pamatysite, kad vis tiek yra dar nemažai nešvarumų ant jų, ir tikrai yra, kur paplušėti.

Diskinis šlifuoklis

Čia, norint greitai ir efektyviai sutvarkyti tokias atsivėrusias medines sienas, geriausiai pasitarnaus slifuokliai. Jie būna kampiniai, būna diskiniai, bet šiuo atveju geriausiai tiks diskinis šlifuoklis, su kuriuo greitai ir gražiai galėsite parengti sienas kitiems etapams. Tik turėkite omenyje, kad nors visą šlifavimo darbą atlieka būtent šis prietaisas, tačiau jums vis tiek šiek tiek reikės pasistengti ir turėti kažkiek daugiau jėgos. Tad reikės gana stipriai spausti šlifuoklįprie sienos. Jis dirbdamas labai vibruoja, ir tos vibracijos jums persiduos per rankas. Dėl to verta užsidėti tikrai storas gumines pirštines, kad neatsirastų ant rankų mėlynių ir būtų lengviau atlaikyti tą vibravimą.

Viskas perdažymui

Kai viską nušlifuosite, turėsite puikias sienas, kurios netgi ir vėl bus pakvipę medžiu. Tad tuomet beliks viską gražiai perdažyti. Tai padaryti nebus taip jau sunku, nes tereikės išsirinkti norimus dažus, nusipirkti teptukus kelis, volelį, dar kažką gruntui, viršutinį laką, ir turėsite puikias sienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>