Ką reikia žinoti apie trinkelių rūšis?

TrinkelėsTrinkelės yra labai populiarus pasirinkimas. Tam, kad galima būtų džiaugtis šios dangos privalumais labai svarbu, kad medžiagų kokybė būtų gera ir būtų kokybiškai atliktas trinkeliu klojimas. Trinkelėmis galima kloti ne tik kiemus, bet ir takelius, gatves, aikšteles, šaligatvius ir pan. Tai plačiai panaudojama danga, kuri pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu.

Pačios populiariausios yra betoninės trinkelės. Tai tvirta danga, kuri ypatingai tinka pėsčiųjų takams ir lengviesiems automobiliams važiuoti skirtoms gatvės ar aikštelėms. Vienas iš privalumų – jos tinkamos įvairioms oro sąlygoms ir jas lengva prižiūrėti. Norint priderinti prie įvairios aplinkos, galima rasti didelį pasirinkimą įvairių spalvų, dydžių ir faktūrų. Pačios populiariuos yra pilkos spalvos. Jos yra ir pigiausios, todėl daugelis nusprendžia neišlaidauti ir renkasi šias trinkeles. Žinoma, galima rinktis ir kitokias, pavyzdžiui, raudonas, geltonas, žalias ir t.t. Tiesa, jei renkatės kitos spalvos, nei populiarioji pilka, tai teks sumokėti brangiau.

Kuriantys prabangią lauko aplinką renkasi klinkerio trinkeles. Verta paminėti, kad už tokią prabangą reikės sumokėti daugiau pinigų, tačiau galutinis rezultatas bus puikus. Jos nėra itin populiarios, tačiau, jei turite finansinių galimybių, tai tikrai verta kloti tokias trinkeles. Tokios trinkelės yra ne tik, kad natūralios, bet ir ilgaamžės. Jos turi labai didelį atsparumą nepalankioms oro sąlygoms. Taip pat galima rinktis įvairias spalvas, todėl bus lengva priderinti prie aplinkos.

Renkantis, kokia trinkelių rūšis labiausiai tiks, reikia atsižvelgti ne tik į spalvas ar jų rūšį, bet ir į tai, kam jos bus skirtos. Priklausomai nuo paskirties, reikia parinkti tinkamą jų storį. Plonesnės skirtos pėstiesiems vaikščioti, o storesnės – lengviesiems automobiliams važiuoti ar stovėti. Dar yra ir trečioji kategorija – storos trinkelės, kurios skirtos sunkiajam transportui važiuoti arba kur yra labai intensyvus eismas.

Be viso to, labai svarbus yra tinkamas trinkeliu klojimas. Nepriklausomai nuo kokybės ir kainos, labai svarbu tinkamai paruošti pagrindą ant kurio bus klojamos trinkelės. Taip pat galutiniam rezultatui turi didžiulės įtakos ir tai, kaip bus klojamos trinkelės. Net ir brangiausios klinkerio trinkelės gali būti sugadintos, o danga nesilaikys ilgai, jei jas išklos netinkamai. Dėl šios priežasties labai svarbu rasti profesionalius trinkelių klojėjus. Tik tinkamai paruošus pagrindą ir išklojus trinkeles galima bus pasiekti puikų galutinį rezultatą. Taip išklotos trinkelės bus ilgaamžės ir nepakeis savo išvaizdos bei padėties.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>