Oro kondicionierius karštai vasarai ir šaltai žiemai

Vasarą per karšta, o žiemą nepatinka sausas oras patalpose. Tam yra puiki išeitis – oro kondicionierius. Ten, kur reikalingas temperatūros reguliavimas šis įrenginys yra geriausia išeitis. Jie statomi ar montuojami tiek gyvenamosiose, tiek ir pramoninėse patalpose. Pritaikymas labai platus.

Karštis patinka dažniausiai atostogų metu, o darbe ar namuose būti per alinančius karščius tikrai ne kiekvieno didžiausias troškimas. Žinoma, galime gelbėtis senaisiais metodais: atidaryti langus, padaryti skersvėjį, vykti prie ežero ar jūros, įjungti ventiliatorių, lįsti po šaltu dušu. Tai ne išeitis! Visos tokios ir panašios priemonės padės tik laikinai, o ir tas „laikinai“ bus labai trumpas efektas. Tam, kad jaustis komfortiškai ir nekentėti nuo karščio bei tvankumo reikia oro kondicionieriaus.

Kondicionavimo specialistaiKomfortiškai norime jaustis patalpose ne tik vasarą, bet ir žiemą. Ne visi turime galimybę namus ar darbo patalpas apšildyti tarpsezoniniu metu, kuomet centrinis šildymas dar nepajungtas arba jau atjungtas. Dažnai kenčiame nuo per drėgno ir per šalto oro patalpoje. Tinkamai pasirinktas oro kondicionierius sušildys patalpas ir jus net ir šaltuoju ar drėgnuoju metų laiku. Tai itin ekonomiška, nes toks įrenginys taupo elektros energiją. Palyginus su daugeliu elektrą naudojančių prietaisų jis jos sunaudos labai nedaug. Taigi, išlaidos nedidės labai greitai.

Dabar galime rasti tokius oro kondicionierius, kurie turi daug įvairių papildomų galimybių apie kurias kadaise galėjome tik pasvajoti. Pavyzdžiui, oro kondicionierius gali ne tik atšaldyti ar sušildyti patalpą, bet ir valyti joje cirkuliuojantį orą. Teigiama, kad namų oras yra net iki 10 kartų nešvaresnis už lauko orą. Ypatingai švarus oras aktualus rudens ir žiemos pradžios metu, kuomet įvairios ligos tiesiog tvyro ore. Kita dažnai pasirenkama papildoma galimybė – oro drėgmė. Nuo jos tinkamumo priklauso labai daug. Tai ne tik žmonių savijauta, odos ar nosies gleivinės išsausėjimas, kai ji netinkama, bet ir augalų, baldų, sienų ir kt. būklė. Tik tinkamai užtikrintas drėgmės lygis leis mėgautis komfortišku buvimu patalpoje. Kaip matote, įvairių papildomų galimybių pasirinkimas yra didelis. Čia išvardintos tik populiariausios. Priklausomai nuo pageidavimų galima rasti labiausiai poreikius atitinkantį oro kondicionierių.

Nesvarbu ar šiuo metu norite gelbėtis nuo karščio, ar nuo šalčio. Nesvarbu ir tai ar esate namuose, o gal darbe. Svarbiausia, kad dabar užtikrinti tinkamą patalpų mikroklimatą galima labai paprastai. Ši problema išsprendžiama įsigijus oro kondicionierių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>