Durys iš antrų rankų

Ar kada nors girdėjote apie tokį dalyką kaip second hand French doors ? Jis tikras, ir jis gabūt leis jums sutaupyti. Jau naudotos durys, kurias kažkas jau yra varstęs, visada kainuoja mažiau, o jas perkant nieko kaip ir nepralošiat.

Kainų palyginimas

Jeigu palyginsite kainas įvairiose parduotuvėse ir tarp žmonių, kurie pardavinėja jau kartą naudotas duris, pamatysite, kad net paprasčiausios front door gali kainuoti kartą ar kelis kartus pigiau, kai jau yra naudotos. Jeigu perkate labai aukštos kokybės, prabangiai papuoštas duris, tada tuo daugiau sutaupote. Juk taip visada yra, kad kuo daugiau perki, tuo daugiau ir sutaupai. Taigi, su šokiomis durimis galite nemažai išlošti, tik reikia leisti sau išbandyti kažką naujo.

Kodėl gali netikti

DurysŽinoma, reikia paminėti, kad durys turi svarbią vietą mūsų gyvenime. Mes pro jas įeiname ir išeiname, taip pat, kaip ir kažkas kitas patenka į mūsų erdvę ir iš jos išeina. Vadinasi, tai yra tam tikra riba, kaip kažkoks portalas, praleidžiantis žmones pas mus ir iš mūsų. Mitologijoje, pasakose, literatūroje, filmuose, sapne – visur prabunda archetipinė sąmonė, kuriai būdinga tam tikri pasikartojimai, pavyzdžiui, durų. Net jeigu studijuotumėte literatūrą ar kokį nors kitą mokslą, kuris analizuotų tokius dalykus, tarkime, psichologiją, pamatytumėte, kad durims visada skiriama labai daug vietos. Yra svarbu, kodėl ir kada durys pasirodo, jos žymi esminius ribų pasikeitimus. Taigi, turėdamos itin didelį energetinį krūvį, jos gali ir nepatikti žmonėms, kai yra dėvėtos. Jeigu, pavyzdžiui, dėvėtos durys buvo pas kažkokius blogus, jūsų nemėgstamus žmones, tai jums gal labai nepatiks jas turėti savo namuose. Tad turite galvoti apie tai, ar esate labai jautrūs ir tikite visokiomis energetikomis. Kita atvejis, dėl ko gali netikti dėvėtos durys, tai kai labai vaikotės dizaino madų. Jeigu viską savo namui perkate naujo, visa fasadas sukurtas, laikantis naujausių tendencijų, naudojant naujus gaminius ir medžiagas, tai kažin ar verta į tokį namą statyti senas, dėvėtas ir gal jau iš mados išėjusias duris.

Kodėl tiks

Pasitaiko, kad kaip tik senas daiktas atrodo kur kas stilingiau. Tai ypač būdinga šiais laikais, kai taip madinga darosi vintažas ir panašūs seni bei naujai atgaivinti dalykai. Tačiau čia jau turėsite specialiai paieškoti to, kas jums labai gerai tiks, nes bet kas, kas sena, gal nebus gerai. Taip pat ir kainos atžvilgiu išlošite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>